egame.com.pl

Wrz 10 2015

gry komputerowe badania naukowe

gry komputerowe badania naukowe Ale czuł, że lepiej poczekać i zobaczyć na coś z czego nie znali. Jednym z ich podstawowych lokatorów moich rodziców było: „Jeśli wszyscy to robią – moje dzieci nie będą tego robić”. A ich taktyka podniesione sześć dzieci do dorosłości, która miała bardzo solidną wiedzę na temat tego, co Biblia mówi o tym, jak mieliśmy żyć. Niestety, ten rodzaj wychowania jest w dużej mierze brakuje w naszym społeczeństwie dzisiaj. Dzieci wychowywane przez rodziców, którzy mieli zajęty, aby poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, co Biblia ma do powiedzenia o czymś zostali rodzicami, którzy nie mają pojęcia, dlaczego nauki biblijne są nawet istotne w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie. A to otwiera drzwi dla wszelkiego rodzaju błędów i kompromisu w kościele.

Czy jesteś kimś, kto nie miał chrześcijańskie wychowanie teraz życzymy miał? Jest to dobra wiadomość dla Ciebie. Gdzie jesteś dziś może być produktem wychowanie i / lub liberalnej teologii liberalnej nauczał w kościele. Ale gdzie jesteś jutro !!! to Twój wybór Nie trzeba się zatrzymać Biblia ignorantami. Nie trzeba zatrzymać się w liberalnej kościoła, który prezentuje się rozmywać ewangelię – zaprzeczając moc Jezusa Chrystusa. Nie musisz zaakceptować „ewangelią społeczną”, jak wszystkie Jezus ma do zaoferowania. Ani ty skazany na kontynuowanie w zachowaniu, które jest nie do przyjęcia Boga. Nie trzeba połknąć „wszyscy to robią” pomysł, jak zdecydować, czy coś jest nie do przyjęcia przez Boga, czy nie!

Tworząc solidny fundament praktyk przyjemnych Bogu wymaga studium Biblii. Teraz jest dobry czas dla wszystkich chrześcijan, aby spojrzeć na praktykach w ich życie i zdecydować, czy są one w granicach tego, co jest akceptowalne zachowanie chrześcijaninem, albo jeśli coś musi być przerwane , jak zachowanie poza sferę właściwego zachowania chrześcijańskiej.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *