egame.com.pl

Paź 20 2015

gry komputerowe call of duty

gry komputerowe call of duty

Najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów

Z niektórymi z dzisiejszych gier wideo sprzedają się jak ciepłe bułeczki, byłoby przypuszczać, że ich franchising są jednymi z najlepiej sprzedających się serii gier wideo wszech czasów. Dobrze, może być zaskoczony! Oto seria gier wideo, które top listy:

5. Grand Theft Auto (65 milionów sprzedanych egzemplarzy).

Co ciekawe, to seria gier wideo nie doświadczenie wielki sukces sprzedaży aż Grant Theft Auto III (2001). Od tamtej pory, twórcy franczyzy jest nadal wypuszczają nowe raty, które wyposażone są nowe i ekscytujące projekty. I tak, to śmiało powiedzieć, że krytyka związana z reklamą dla nowych raty „przyczyniły się również do zwiększenia sprzedaży franczyzy jest. Ale niezależnie od tego, czy jesteś przeciwnikiem czy zwolennikiem serii, franczyzy wyraźnie się jednym z najbardziej udanych w historii gier wideo.

4. Final Fantasy (75 milionów sprzedanych egzemplarzy).

Stworzenie serii jest równie fascynująca jak jego sukcesu. W 1987 roku Japończycy studio developerskie gry Plac był na ostatniej nodze. Postanowiła rzucić wszystko oprócz zlewozmywaka do nowej gry fabularnej: Final Fantasy. Co sprawia, że ??franczyza tak fascynujące jest to, że historie igrzysk ‚są głównie rozłączne, ale konsekwentnie to nowe i ekscytujące wrażenia w grach dla swoich graczy. Ponad dwie dekady po pierwszym finale Fantasy trafił do sklepów, franczyzy kontynuuje swój niesamowity bieg.

3. The Sims (90 milionów sprzedanych egzemplarzy).

Fascynujący aspekt franczyzy jest to, że opiera się na naszej rutyny (tradycyjnie monotonna) z dnia na dzień. Choć koncepcja przyciągnęła mnóstwo krytyków, sukces w grze okazała się mylą. W rzeczywistości, przy czym pierwsza rata The Sims (2000) zdobył kilka nagród i stał się # 1 najlepiej sprzedającą się grą PC w historii świata.
http://www.septica.pl/Velox-Spray-dezynfekcja-powierzchni-d2.htm?tab=description
– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *