egame.com.pl

Paź 29 2015

gry komputerowe ciekawostki

gry komputerowe ciekawostki

Skuteczne Writer – Jak muzyka może pomóc znaleźć coś napisać o

Każdy kocha pisząc w swoich pamiętnikach i dziennikach. Kochamy napisać o co działo się w naszym życiu. Z tego powodu wiele osób zdecydowało się kontynuować pisanie kariery. Po tym wszystkim, co jest lepsze, że płacą za coś, co kochamy robić?

Istnieje jednak tylko te chwile, kiedy po prostu nie można napisać. Co więcej, ten staje się jeszcze większym problemem, gdy nasi redaktorzy i wielkich bossów wcześniej dał nam terminy do spełnienia. Przed zgrzytanie zębów i tracą nadziei, podam jeden towar, jak znaleźć coś pisać.

Muzyka.

To medium ma tę magiczną jakość, która pozwala ludziom myśleć o rzeczach, które oni pomyśleli o inaczej. Muzyka może nas pamiętają rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości, rzeczy, które byliśmy pasjonuje. Co więcej, ma też, że zdolność niesamowite nawet uczynić nas przypominają te szczegóły sedna, że ??myśleliśmy nigdy nie były tam.

Na przykład, kiedy słyszę dowolny utwór John Mayer, pamiętam te czasy, kiedy byłem na studiach, to czas, kiedy byłem jeszcze mogą być głupie i beztroski. Z drugiej strony, kiedy słyszę piosenkę Pokemon, pamiętam czytania książek o II wojnie światowej. Idee, które przychodzą są tak przypadkowe, a to jest to, co pisarz chce.

gry komputerowe ciekawostki

Ok, załóżmy, że po mojej końcówki i zajęło ci jedną całą bezsenną dekadę wysłuchać całej kolekcji piosenek i wciąż jeszcze nic nie wyszło.

Posłuchaj piosenki, która nie podoba, coś, co sprawia, że ??chcesz rzucić i break rzeczy na ścianie. Niektóre z bardziej popularnych wyborów są Justin Bieber, Miley Cyrus i Demi Lovato.

Teraz należy zadać sobie pytanie, dlaczego nienawidzę tej piosenki. Zadaj sobie pytanie, czy przypadkiem pamięta coś strasznego, gdy słyszysz to zagrać. Zadaj sobie pytanie, dlaczego jesteśmy przekonani, że jest tak źle. Zadaj sobie pytanie, jak to może być lepiej.

Po będąc w stanie odpowiedzieć na każde z tych rzeczy, powinieneś być szczęśliwy.

Czemu? Bo teraz masz o czym pisać.

Tina uwielbia słuchać muzyki, nie tylko przeboleć bloku pisarza, ale także dla przyjemności. Lubi także pracowała w stoczni, aby wyczyścić głowę. Ona dostaje większość jej dostaw z Garden żniwa Supply, gdzie można kupować, killzall herbicydy, aby pozbyć się niepożądanych chwastów i zamiatacz stoczni, aby zebrać wszystkie swoje liście.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *