egame.com.pl

Wrz 29 2015

gry komputerowe dla doroslych

gry komputerowe dla doroslych Bulls byli tak przekonani, że podpisze z nimi, że napisał, że komunikat prasowy zapowiadający jego podpisanie. Niestety, wylądował w Orlando, a Bulls zmarnowane pieniądze na Ron Mercer. Wtedy ich projekt był hańbą (patrz wyżej), a wybrali niewłaściwy roku mieć 6 najlepszych 34 kilofów. Zrobili zrobić jeden doświadczonych podpisanie przez podniesienie mało znany Brad Miller w wolnym agencji.hotelnarvil.pl Ogółem jednak, wszystkie pieniądze i draftu, że ostrzeżenie ostatecznie doprowadziły do ??niczego, a zarządzanie przekonany, że dalsza przebudowa była konieczna.

2001-02

Rekord: 21-61

Projekt: jobhouse Tyson Chandler (Pick 2), Eddy Curry (pick 4), Trenton Hassell (pick 30), Sean Lampley (pick 45)

Kluczowe Autorzy: Jalen Rose, Marcus Fizer, Jamal Crawford

Transakcje: Traded Elton Brand do L. A. Clippers za prawa do Tyson Chandler. Podpisano Eddie Robinson do wolnego agenta transakcji. Zastąpiony trener Tim Floyd z Bill Cartwright. Ron Artest obrocie, Brad Miller, Ron Mercer, i Kevin Ollie do Indiany do Jalen Rose, Travis Najwyzej, Norm Richardson i 2 runda pick.

Komentarz: Przebudowa ilość wysiłku 2. Byki całkowicie odwrócone kurs i postanowił zbudować wokół dwóch 18-latków w Chandler i curry. Nigdy nie będzie odpowiednia wyjaśnienie dlaczego zajmuje marka na niesprawdzonych nastolatka. Bulls obrócił go, mówiąc, że marka nie będzie ponownie podpisać z nimi, gdy jego umowa była, ale Marka później odmówiono tego twierdzenia. Również w midseason, zrobili kolejny straszny ruch, handel utalentowanych młodych zawodników Artest i Miller do Jalen Rose. To było mniej więcej w czasie, że fani Bulls sobie sprawę, że Jerry Krause jest całkowicie nieświadomi. Jedyną nadzieją dla tej serii było opracowanie gwiazdę ze swoim rocznym wysoki pick loterii, a ten sen pojawił się spełnić w kolejnym projekcie.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *