egame.com.pl

Sie 27 2015

gry komputerowe jako zjawisko kulturowe

gry komputerowe jako zjawisko kulturowe

5 porad na relaks Every Day

Gdy organizm jest zestresowany, możesz być podatne na różnego rodzaju chorób, które mogą mieć wpływ na swoją pracę i codzienne życie. Możesz mieć predyspozycje do posiadania chorób takich jak nadciśnienie tętnicze, choroby serca, bezsenność, choroby psychiczne, cukrzyca i inne formy zaburzeń związanych ze stresem. Jednym ze sposobów, że można temu zapobiec jest znalezienie sposobów na relaks. Jednak trzeba to zrobić nie tylko raz lub dwa razy w tygodniu, ale codziennie.

Reszta codziennie może wydawać się trudne z całą pracę trzeba zrobić. Jednakże, nie jest to możliwe i może być wykonana łatwo. Oto pięć wskazówek pomocnych do wypoczynku na co dzień i uniknąć chorób związanych ze stresem:

1. posiadać wystarczającą ilość snu każdego dnia i zdrzemnąć.

Sen jest bardzo ważne, aby uzupełnić swoją energię po długim dniu pracy. Ważne jest, aby pozwolić sobie na sześć do ośmiu godzin snu dziennie. Wskazane jest również, aby drzemki podczas przerwy przez około 20 minut. Drzemki Stwierdzono poprawić czujność, pamięć i wydajności pracy. Należy jednak pamiętać, że drzemki na dłużej niż 20 minut, może mieć negatywne skutki. Więc starają się ograniczyć czas drzemki, czy trzeba mieć drzemkę w czasie przerwy.

gry komputerowe jako zjawisko kulturowe

2. Jedz prawo i na czas.

Energia wydasz dla swoich godzinach pracy pochodzą z pożywienia, które jesz. Mając trzy posiłki dziennie kwadratowych jest bardzo ważne, jeśli chcesz, aby przetrwać dzień. Jest to szczególnie ważne, aby uniknąć pomijanie śniadania. Większość ludzi, którzy nie jedzą śniadania znaleźć się na energii, zawroty głowy lub uczucie osłabienia w połowie dnia. Również pusty żołądek może spowodować łatwo wzburzony.

3. Planowanie trochę czasu na ćwiczenia.

Być może już słyszał wiele korzyści z ćwiczeń w odniesieniu do stresu. Należy starać się poświęcić trochę czasu na ćwiczenia codziennie.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *