egame.com.pl

Lip 27 2015

gry komputerowe na dwie osoby

gry komputerowe na dwie osoby Klasa Rookie jeszcze lepszy wraz z podpisaniem Nocioni, który zyskał przydomek „Red Bull” dla jego energiczny styl gry. Wtedy, zamiast przepłacania wolnego agenta Jamal Crawford, Paxson zaaranżowana do podpisania i handlu, która znacznie poprawiła sytuację pułap wynagrodzeń zespołu. Zespół wydawał się jakby to było do swoich starych sztuczek na początku sezonu, tracąc swoje pierwsze dziewięć gier, ale w styczniu, były jednym z najgroźniejszych zespołów w Konferencji Wschodniej.ubezpieczenie oc dla młodych kierowców Urazy Denga i curry na koniec roku przerzedził się do dyżurów podczas ich pierwszego pojawienia playoff od ’98, co prowadzi do czterech gier do dwóch strat w Waszyngtonie w ekscytującej serii. Jednak nawet rozczarowujące wykończenie nie mógł zahamować na fantastycznym sezonie, a Bulls ukazał się na każdej pozycji w dającej się przewidzieć przyszłości.

2005-06

Rekord: 41-41

Projekt: brak rozgrywki

Kluczowe Autorzy: Ben Gordon, Kirk Hinrich, Luol Deng, Andrés Nocioni, Tyson Chandler

Transakcje: Podpisano i obrocie Eddy Curry, wraz z Antonio Davis, aby Knicks Tim Thomas, Mike Sweetney z 2006 roku 1 runda pick, po prawej stronie, aby przełączyć draftu w Nowym Jorku w 2007 roku, a 2 serii wybiera się w 2007 i 2009 roku.

Komentarz: Smutny koniec ery Dziecko Bulls. Po Curry odmówił poddania się testowi DNA zespołowej mandat za dolegliwości serca, która wykluczyła go na koniec ’05, Paxson zajmowała go do Nowego Jorku zabił draftu. Oni ponownie podpisał Chandler za $ 10 milionów na sezon, a on zaczął się cofać po raz kolejny, średnio marne 5,3 PPG. Bez ich tylko niskie post strzelca, a także z ich najlepsze wnętrze obrońca Chromatografia gazowa stara się sprostać jego umowy, zespół potknął i stracił sześć więcej gier niż w poprzednim sezonie. Znowu wyszedł w pierwszej rundzie play-off i stracił część pędu, że zarobił rok wcześniej.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *