egame.com.pl

Sie 31 2015

gry komputerowe a rozwoj dziecka

gry komputerowe a rozwoj dziecka

Dorastając nie specjalnie studiować za każdym kult czy fałszywe doktryny. Po prostu miał prostą Pismo i dźwięk nauk biblijnych „zapchane dół nasze gardła” Każda mama lub tata w czasie dostał szansę. Wszyscy byliśmy „kościelny regularne” – co oznacza, że ??poszliśmy do kościoła oprócz konsekwentnie uczy zdrowej nauki Biblii i teologii w domu.Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Mieliśmy błogosławieństwa uczestniczy kilka bardzo solidnych kościołów. To błogosławieństwo jest nadal dostępny dziś na wierzących, którzy są gotowi słuchać nauk dźwiękowych. Wiele osób odmawia usłyszeć takie nauki i uczestniczyć liberalną kościół z Ewangelii tak rozwodnione już nie przypomina kościół, który dumnie głosił „Old Time Religion” być fundamentem, na którym stał.

Mieliśmy błogosławieństwa solidnego domu. Teraz – było sześć dzieci w domu – i że tak naprawdę uniemożliwia dom, który jest ciągle pogodne, spokojne i czyste. Mama była trochę „frazzled” raz na jakiś czas. Co ja dostaję co jest, a my nie dorastają w dobrym domu – nawet to nie było idealne. Jednak to było naprawdę spójna z dwóch rzeczy. Mama i tata kochał nas wszystkich; i wszyscy byliśmy uznane normy zachowań, które było do przyjęcia Boga. Obejmowało to faktycznie przypominając i stosowania, co dowiedzieliśmy się w kościele w naszym życiu. Już jako małe dzieci – byliśmy w stanie zmienić złe zachowanie i ustawić kurs dla zachowań dorosłych, które byłyby akceptowalne zachowanie chrześcijańskiej.

Mama i tata zrobił zaważyć na ostrożności wielokrotnie. Ich teoria była „Jeśli jego wątpliwe – jego brudne”. Oznaczało to, że gdyby nie byli pewni, że to OK dla nas, aby uczestniczyć w czymś, a potem uznała, że ??”brudna”. Nie pozwolono uczestniczyć, i to był koniec dyskusji. Były rzeczy, ich dzieci mogły być dopuszczone do zrobienia, że ??naprawdę nie były szkodliwe, aw niektórych przypadkach nawet dobre.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *