egame.com.pl

Paź 21 2015

gry komputerowe bibliografia

gry komputerowe bibliografia Cleveland, który zdobył 2nd nasienie zamiast udał się do finałów NBA, natomiast Byki zostały wyeliminowane przez Detroit w 2. rundzie. Po raz kolejny Byki były wspomagane przez kłopoty Knicks „i uzyskał 9. kilof w nadchodzącym projekcie w wyniku handlu Curry.

2007-08

Rekord: 33-49

Projekt: Joakim Noah (pick 9), Aaron Szary (pick 49) , Jameson Curry (pick 51)

na stronie więcej informacji

gry komputerowe bibliografia

Kluczowe Autorzy: Ben Gordon, Luol Deng, Andrés Nocioni, Drew Gooden, Kirk Hinrich, Joakim Noah

Transakcje: strzały Scott Skiles i nazwany Jim Boylan głowicy Tymczasowy trener. W umowie trzy drużyny, Chicago obrocie Ben Wallace, Joe Smith i 2009 2nd round pick do Cleveland i Adrian Griffin do Seattle i otrzymał Drew Gooden, Larry Hughes Cedric Simmons i Shannon Brown.

Komentarz: Przynajmniej zdali sobie sprawę, że muszą zakończyć erę Ben Wallace i dać Joakim Noah więcej czasu gry. Poza tym, to był szokująco okropne sezonie.

Jak widać powyżej, za każdym razem w tym franczyzowych podjęła krok do przodu w ciągu ostatnich dziesięciu lat, jakoś następnie go z dwóch kroków do tyłu. Byki fani tacy jak ja nie zasługują na litość, jak już doświadczył życia wspomnień z epoki Jordan. Niestety, nie będzie dodanie do tych wspomnień w najbliższym czasie, ponieważ wysiłek odbudowy numer 5 krosnach w offseason przodu.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *