egame.com.pl

Gru 31 2015

gry komputerowe bielsko-biala

gry komputerowe bielsko-biala

Projekt: Corey Benjamin (pick 28)

Kluczowe Autorzy: Toni Kukoč, Ron Harper, Brent Barry

Komentarz: Jerry Krause słynne zmuszony Phil Jackson z Chicago, i zatrudnił overmatched Tim Floyd jako jego zamiennik. Jednak nawet Mistrz Zen nie mógł nic z tej grupy, który został obarczony wyjazdy Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman i Luc Longley robić.

1999/00

Rekord: 17-65

Projekt: Elton Brand (pick 1, współ-Debiutant roku), Ron Artest (pick 16)

Kluczowe Autorzy: zobacz projekt

Transakcje: Traded Toni Kukoč w Deal trzy drużyny, nabywanie 1 runda wybrać z Waszyngtonu, wraz z John Starks i Bruce Bowen

gry komputerowe bielsko-biala

Komentarz: Przebudowa ilość wysiłku 1. Jerry Krause słynny dekret, że Elton Brand byłoby jego moc do przodu przez kolejne dziesięć lat po wybraniu go z numerem jeden pick ogólnej w sterach projektu. ukradł też Ron Artest w połowie pierwszej rundy, a udało się uzyskać wartość w umowie Kukoč. Wydawało się, że na ich drodze do poważania, zwłaszcza Marka wygląda jak potencjalny gwiazdą w swoim pierwszym roku.

2000-01

Rekord: 15-67

Projekt: Marcus Fizer (pick 4), Jamal Crawford (pick 8), Dalibor Bagarić (pick 24), AJ Guyton (pick 32), Jake Voskuhl (pick 33), Khalid El-Amin (pick 34)

Kluczowe Autorzy: Elton Brand, Ron Mercer, Ron Artest, Brad Miller

Transakcje: Podpisane Ron Mercer i Brad Miller do wolnego agenta oferty.

Komentarz: To był bez wątpienia jednym z najbardziej wyniszczających offseasons w historii NBA. Po pierwsze, Bulls mieli wystarczająco dużo miejsca cap do podpisania jednego z największych wolnych agentów roku, z ich pierwszego wyboru będącego Tim Duncan (który nie dać im czas dnia), ich drugi wybór jest Grant Hill (który jeszcze nie zrobił ” t naprawdę uważają je, co było jedyną dobrą rzeczą, aby wyjść z tego offseason), a ich trzeci i najbardziej realistyczny cel, będąc młodą straży / do przodu o nazwie Tracy McGrady.
na stronie więcej informacji
– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *