egame.com.pl

Lis 6 2015

gry komputerowe dla 12 latka

gry komputerowe dla 12 latka The Game Boy światła ukazał się w roku 1998. Było to w tym samym rozmiarze jak Game Boy kieszeni, ale z ekranem podświetlanym.

Ostateczna aktualizacja do oryginalnego Game Boy był Game Boy Color. Był to również pierwszy raz, niektóre gry zostały wydane, że nie będzie działać na starszych wersji konsoli i faktycznie zwiększa zdolność szybkiego procesora i pamięci. Oczywiście dodaje kolor do gry też. Zaskakująco paleta kolorów była jeszcze mniejsza niż 9-letniego Game Gear.

The Game Boy ostatecznie został zastąpiony w 2001 roku z Game Boy Advance. Zupełnie nowa konsola up-to-date, które ostatecznie biorące pełny kolor i był w stanie grać w gry SNES jakości, podczas gdy poprzednia Chłopcy gry nie były w stanie uruchomić gry z NES nawet standardowych gier.

The Game Boy Advance funkcjonalny projekt clamshell jak jest obecnie wykorzystywana w DS i DSi. Jest włączony ekran podświetlany.

gry komputerowe dla 12 latka

Ostateczny wariant Game Boy Advance (właściwie wydany nieco po DS w 2005 roku) był Game Boy Micro. Jest to nadal najmniejsza przenośna konsola kiedykolwiek wydany. Jego wymiary i konstrukcja została zainspirowana kontroli służących NES z pełnej rozdzielczości ekranu w środku. Od tego momentu Nintendo wydawało się bardzo nostalgiczne, opierając swój kontroler Wii na kontrolerze także NES i projektowania DS jest oparta na systemach gier i oglądać.

W 2004 roku Nintendo zrewolucjonizowało gry przenośna konsola ponownie. Zamiast projektowania konsoli z procesorem klasy high-end, Nintendo DS koncentruje się na zapewnieniu twórcze wykorzystanie innych technologii, która przebyła długą drogę w ciągu ostatnich lat, a mianowicie dotknąć ekranu i rozpoznawania głosu. Oczywiście jest także korzystanie z podwójnych ekranów. Największy sukces DS jest drugim najlepiej sprzedających się gier w historii, Nintendogs.

DS Lite wydany w 2006 roku była modernizacja głównie kosmetyczne, zmniejszenie rozmiaru i dając konsole bardziej elegancki wygląd, jak również poprawy ekranu.

DSi wydany w 2009 roku, będzie po raz pierwszy zawierać wbudowany aparat (był tam bardzo niska akcesoria jakości kamera do oryginalnego Game Boy). Nintendo DSi [http://www.nintendo-dsi-console.net/] mniejszy niż DS Lite i zawiera odtwarzacz muzyczny wraz z ulepszonym dźwiękiem i rozmiaru ekranu.

Większość konsol wydają się mieć trwałość około 5 lat, więc pełny następnej generacji handheld Nintendo należałoby oczekiwać około roku 2009. Jednak oryginalny Game Boy (i jego odmiany) podwoiła się, że okres trwałości i Nintendo nie oczekiwać, aby odejść od na fali sukcesu są obecnie jazda. Z tego powodu czwartej generacji konsoli handheld Nintendo może tak daleko w 2014 roku.

http://zpcbox.com.pl/pl/paluszki-ptysiowe-bis/79-angielski
– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *