egame.com.pl

Lis 16 2015

gry komputerowe i zagrozenia

gry komputerowe i zagrozenia

Początki Pokemon- Jak myślisz, gdzie pochodzą one z

Pokemon, takich jak nowe istoty pojawiające się w Pokémon Black i White i już sprzedawane jako pluszowych zabawek, nie w rzeczywistości mają swoje korzenie w scenariusz science fiction ewolucji gone wild na jakiejś obcej planecie czy w niepewnej przyszłości na ziemi. Oni faktycznie pochodzi od praktyki zbierania owadów!http://denarte.pl/uslugi_implantologia.htm

Satoshi Tajiri, twórca gry Pokemon, był rzeczywiście zapalonym kolekcjonerem owadów jako dziecko. Choć nie do końca delikatny Przypuszczam, chłopcy będą chłopcami, a czasami by dopasować się wzajemnie agresywne owady. Nie masz w pigułce całą ideę Pokemon- wytropić i złapać okazy, przechowywać je w zamkniętym pojemniku, a następnie wykorzystać je do walki.

gry komputerowe i zagrozenia

Ale zbieranie owadów i walki byłoby zbyt prozaiczne koncepcja Nintendo gry i Tajiri potrzebne, aby go upiększyć. Wciąż miał ekscytujących podstawową koncepcję, że po prostu potrzebne infuzji fantazji. Po pierwsze, owady stał się „potwory” i zamiast skrzynek zbiorczych owadów mieli utrzymanych w bardziej intrygujące i Sci Fi „kapsułek”, podając, że gra swoje imię: potwory kapsułce. Atrybuty insects- oni zdolność do latania, skakać, uchwycić, bite, Sting, a nawet pluć wszystko ale włączone do potworów z gry w bardzo pomysłowe i zmodyfikowanej formie. Pod wieloma względami, uprawnienia i umiejętności Pokemon ma swoje korzenie w mocnych i słabych stron, a dziwne moce prawdziwych zwierząt.

Kapsułki Potwory nie trwał długo, jak nazwy; choć Nintendo umiłował koncepcji gry i Pokemon był prawdopodobnie z jego spinoffs włączone, największym darem niebios dla Nintendo kiedykolwiek. Nazwę zmieniono na pierwszym kieszonkowych potworów, aby nadać mu bardziej ambitnej i dramatyczny talent, a później został skrócony do „Pokemon”. Nacisk na „potwora” przes unął się dramatycznie i zdecydowanie nabrała bardzo „słodkie” psia od samego początku.
http://www.printexpress.pl
– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *