egame.com.pl

Sie 11 2015

gry komputerowe jako zagrozenie

gry komputerowe jako zagrozenie

Bardzo ważna prawda, że ??chrześcijanie muszą zaakceptować to, że są tylko dwa źródła nadprzyrodzoną mocą.

Jednym z nich jest potężny Bóg Biblii.

I drugie źródło jest upadły anioł Lucyfer (Szatan) i jego zwolennicy. Lucyfer nie posiada moc Bożego stworzenia. On może wygrać tylko dusze poprzez oszustwa, kłamstwa i oszustwa. On nie zamierza podejść do ludzi ‚Hello – Jestem diabłem – przyjść do piekła „Zapisana osoba nie straci zbawienie -.., Ale pokój i radość mogą być wymieniane na nędzy i niedoli I chrześcijanie tracą dzieci ., a cała rodzina cały czas do różnych sztuczek diabła zbliża ludzi przez wiele ulic, takich jak:

Muzyka – ciężki rytm muzyki rockowej jest taki sam rytm stosowane w okultysta rytuałów, takich jak voodoo. Nie można wziąć coś ze złych korzeni i oczyścić go na tyle, aby być możliwe do przyjęcia Boga. To nawet nie jest wątpliwe – to na pewno brudne!

Teksty piosenek – teksty z muzyką rockową są niecenzuralny – zachęcać i chwalić zachowanie, które łamie wszelkie przykazania. Większość chrześcijan, którzy rzeczywiście słuchali tekstów większości muzyki rockowej przyznają, że teksty są całkowicie źli. Ale wiele z tych samych ludzi zachowa muzykę ale zmień słowa do czegoś, co brzmi bardziej chrześcijaninem. Jak naiwne lub dobrowolnie ignorant może być? WSZYSTKIE muzyka rockowa rozpoczyna się bezbożnej dźwięku wzór, który nie jest przyjemne dla uszu Boga. Brak teksty są „wystarczająco dobre”, aby pokonać złego początku, że stara się nawiązać połączenie z przeciwnikiem Boga diabła! Jest to z pewnością brudna, jak również.

Rozrywka – filmy takie jak z serii o Harrym Potterze są oczywiście ukrytą w naturze. Okultyzm jest bardzo realne i bardzo niebezpieczne. Widzowie w ka żdym wieku mogą być wciągane do rzeczywistych praktyk okultystycznych przez taką pozornie nieszkodliwej rozrywki.
www.jobhouse.pl
– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *