egame.com.pl

Lis 24 2015

gry komputerowe monster high

gry komputerowe monster high

Jeśli chciał dać Stronie tematu, istnieje mnóstwo do wyboru – będziesz wiedzieć, co twój syn jest w większości, ale popularne pomysły są Gwiezdne Wojny, Sport, Lego czy Minecraft; Może ich ulubiona gra wideo, takie jak Super Mario.

Ale równie dobrze może to być non tematyce PJ Party, keep it simple, a także, chłopcy po prostu kocham spędzać czas razem, więc nie czuję się trzeba przekonać ich z fantastycznym temat partii i dekoracje. Utrzymuj partyware proste i jednorazowe dla ułatwienia, można po prostu umieścić jakieś serpentyny i balony, jeśli czujesz, że chcesz ozdobić – i mają pewne części balony holistic dla nich grać „Keepy-uppy” i inne balonowe wyzwania (będą prawdopodobnie wynaleźć jakiś własnych).

Można mieć kilka planowanych działań / rozrywki, jak również wszystkie ważne jedzenie i napoje. Jak rosnące chłopcy mają z reguły dobre apetyty dla partii żywności, to myślę o pizzy i frytek, hot dogi, hamburgery lub fajitas. Być może niektóre lody i owoce lub ciasta na deser.

Wiem, że będą one prawdopodobnie chce iść prosto na Xbox, Wii lub PlayStation, a chłopcy kochają swoje gry komputerowe, więc może kilka wyścigów na Mario koszyka lub coś podobnego, gdzie mogą zmierzyć się ze sobą byłoby zabawy z ich ducha rywalizacji ! Być może spróbować ograniczyć ilość czasu oni mogli wydać na te (nie jest łatwe wiem) i może opuścić kilka starych dobrych gier fashioned planszowe do zabawy, a nie, lub ustawić im kilka Lego budynku lub wyścigowych wyzwań, może eksperyment naukowy, także? Nie można się oprzeć tych – i bałaganu, tym lepiej! Gra w „Kim jestem?” zawsze jest chichot, gdzie gracze muszą trzymać kartę na czole (bez patrzenia), który ma obiektu na niej napisane. Zadając innych chłopców pytania, które można odpowiedzieć tylko tak lub nie; Celem gry jest, aby wypracować kim lub czym są.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *