egame.com.pl

Paź 14 2015

gry komputerowe wady i zalety

gry komputerowe wady i zalety

Nie trzeba dodawać, że nie grał w NBA od. Zmusiło to drastyczne dokonywania zmian w swoim projekcie strategii, a także położyć kres podobno kontrakt, który Williams zamierza Denver Nuggets na numer trzy pick w projekcie (który okazał się być Carmelo Anthony). Dodawanie oliwy do ognia, ciepła szoku wszystkim wybierając Dwyane Wade z 5-pick, który większość teoretyków przemyślanej byłyby dostępne dla Chicago pod numerem 7. Zamiast tego, Bulls wybiera swojego nowego rozgrywającego przyszłości w Kirk Hinrich, stały, trudne poglądach graczem, którego umiejętności po prostu nie może mierzyć do Wade’a. Poza Eddy Curry (którzy podnieśli imponujące 17.9 PPG i 7,5 RPG), wszystkich młodych zawodników wydawało się cofać, jak urazy i słaba gra wykoleił Tyson Chandler i Marcus Fizer. Wszystko to przyczyniło się do odpalania Bill Cartwright jako Trener. Ogólnie rzecz biorąc, jest on jeden z dwóch najbardziej przygnębiających pór erze post-dynastii (wraz z fiasku ’07 -08).

2004-05

Rekord: 47-35

Projekt: Ben Gordon (pick 3, NBA 6-ci człowiekiem roku), Luol Deng (pick 7), Chris Duhon (pick 38)

Kluczowe Autorzy: Kirk Hinrich, Eddy Curry, Ben Gordon, Luol Deng, Tyson Chandler, Andrés Nocioni

Transakcje: Nabyte prawa do Luol Deng z Phoenix do przyszłego warunkowego 1 runda pick, 31 pick w 2 rundzie i środków pieniężnych. Podpisane i obrocie Jamal Crawford, wraz z Jerome Williams, z Knicks, na Dikembe Mutombo, Othella Harrington, Franka Williamsa i Cezarego Trybankski. Podpisano Argentyńska przodu Andrés Nocioni. Notowane Dikembe Mutombo z Houston do Eric Piatkowski, Adrian Griffin i Michael Wilks.

Komentarz: Najbardziej emocjonujący sezon w erze post-dynastii rozpoczął się jeden z największych w historii offseasons franczyzowej. Paxson miał projekt franczyzy zmienia, podnosząc dwa potencjalne gwiazdy Gordona i Denga wraz z specjalista w 2 rundzie (Duhon).

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *