egame.com.pl

Gru 9 2015

gry komputerowe dla chlopcow

gry komputerowe dla chlopcow

Od Game Boy do DSI

Nintendo poczyniła gier ręczny przez prawie 30 lat. Został produkujących konsole przenośne 20 lat. Jest to opowieść o tym, jak one ewoluowały z oryginalnego Game Boy DSI.

Nintendo rozpoczęła produkcję pojedynczych gier przenośnych urządzeń elektronicznych gier w formie gry i oglądać w 1980 roku 9 lat później ukazał się pierwszy prawdziwy konsoli przenośnych.http://www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-dzieciece.html

The Game Boy został wydany w 1989 roku i okazał się ogromnym sukcesem. Jego ekran może wyświetlać tylko cztery odcienie szarości i ma inne kolory, które już wtedy wydawał się trochę rozczarowujące jak konsole przenośne uwalniane w ciągu jednego roku przez Atari i Sega miał pełne kolorowe wyświetlacze. Mimo to nadal opisywany kilka klasycznych gier, w tym legendarnego Tetrisa która dała Game Boy swój pierwszy duży sukces. W końcu, to była jakość gier na Game Boy, który trzymał go przed jego konkurencji.

gry komputerowe dla chlopcow

Po 7 latach, ze wszystkimi konsolami do gier, Game Boy wydawało miały swój czas na słońcu i był gotowy do schowany z innymi starymi zabawkami na strychu. Następnie nowy zjawiska reaktywowana konsolę niemal martwy. W czasie, gdy większość wydawców przeniosła się z konsoli, Game Boy zaskoczył wszystkich zwalniając najlepiej sprzedających się gier w historii. To było niczym innym niż Pokemon.

W odróżnieniu od obecnych systemów gry, które mają odmiany dostępne od szalupy i aktualizuje co kilka lat, zajęło 6 lat dla Nintendo do uwolnienia różnych kolorach Game Boy. DS trwało zaledwie dwa lata być przeniesieni z DS Lite, a kolejne dwa dla DSi ma zostać wydany. The Game Boy trwało 7 lat, aby uzyskać małą sprzętową przeprojektowanie co zmniejszyło jego rozmiar. Ta wersja została nazwana Game Boy Pocket.

Po 6 latach z zwyżka oc za wiek braku aktualizacji do samej konsoli Game Boy, Nintendo rozpoczął uwalniając aktualizacje każdego roku, jakby chciał nadrobić stracony czas.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *