egame.com.pl

Sie 12 2015

gry komputerowe dla dziewczyn

gry komputerowe dla dziewczyn

2002-03

Rekord: 30-52

Projekt: Jay Williams (Pick 2), Roger Mason Jr. (pick 31), Lonny Baxter (pick 44)

Kluczowe Autorzy: Jalen Rose, Donyell Marshall Marcus Fizer, Jamal Crawford, Eddy Curry, Jay Williams, Tyson Chandler

Transakcje: Podpisane Donyell Marshall do wolnego agenta transakcji. Jerry Krause ogłosił swoją rezygnację i został zastąpiony przez Johna Paxson.

Komentarz: Światło na końcu tunelu. Choć wyniki wciąż nie było (zespół miał zadziwiające 3-38 rekord drogowy), Bulls mieli przyzwoitą ilość talentu na rosterze po raz pierwszy od pięciu lat. Były dwa główne powody do optymizmu odkrytą wśród fanów Bulls. Jedną z nich była rezygnacja Krause, który stracił wiarę fanów zajmując dala Brand, Artest, a Miller. Drugi był przyjazd Jay Williams, który został w porównaniu do Isiah Thomas przy Duke. Williams miał trudny pierwszy sezon w Chicago, ale jego talent był niezaprzeczalny. Był jednym z najbardziej pożądanych draftu w świeżej pamięci, i dał byków swojego lidera przyszłości. Z curry, Chandler i Williams (oraz w mniejszym stopniu, Crawford i Fizer), Bulls okazało się, że jeden z najjaśniejszych futures wśród wszystkich drużyn NBA.

2003-04

Rekord: 23-59

Projekt: Kirk Hinrich (pick 7), Mario Austin (pick 36), Tommy Smith (pick 53)

Kluczowe Autorzy: Jamal Crawford, Eddy Curry, Kirk Hinrich, Antonio Davis

Transakcje: Podpisane Scottie Pippen do wolnego agenta transakcji. Fired Bill Cartwright i nazwany Scott Skiles trener. Notowane Lonny Baxter, Donyell Marshall i Jalen Rose do Toronto Raptors w zamian za Antonio Davis, Chris Jefferies i Jerome Williams. Odstąpiono od Jay Williams.

Komentarz: Absolutna katastrofa prowadzi do rozpoczęcia odbudowy wysiłku numer trzy. Jeden tydzień przed wielkim projektem 2003 roku, gdzie odbył się siódmy kilof, Bulls dowiedział się, że w przyszłości centralnym Jay Williams rozbił swój motocykl w słup ulicznej, odcinając główny nerw aby przejść na stronę kliknij tutaj. w nodze, łamiąc mu miednicę i łzawienie trzy więzadła w jego lewe kolano.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *