egame.com.pl

Sie 4 2015

gry komputerowe jakie polecacie

Wiele, jeśli nie większość filmów i programów telewizyjnych przedstawiać jako normalne rzeczy, które są zakazane przez Biblię. Uważaj, co oglądasz.

Fantasy karty do grania – widzisz coś chrześcijańskiego w kolekcji kart jak Pokemon (demony kieszeni) lub Yu-Gi-Ho? Używają Magik walczyć wrogów. Pomysł, że taka moc może zostać wezwany przez rytuały i zaklęcia jest sprzeczne z naukami Biblii Boga. Wierzący uczy się zbliżyć się do Boga z szacunkiem i podziwem. Nie ma nauczanie Biblii, który mówi, możemy wzywać Boga do woli – albo żądać on działać w określony sposób w pewnym momencie.

Mind Games i praktyki – to m.in.

Joga we wszystkich jej formach – co jest hinduska praktyka

Reiki ma coś wspólnego z „siły życiowej”

Labirynt – coś wspólnego ze ścieżką widocznością lub drogi, która staje się coraz mniejsza i mniejsza, aż do osiągnięcia w centrum.

Płyta Ouija – odpowiada na pytania o literowania słów – Wierzę rzeczywiste demony kontrolować kawałek gry.

Dungeons and Dragons – starszy interaktywna gra fantasy, który wykorzystuje odgrywanie ról i zaklęć.

Wierzę, że wątpliwe jest, że każda z tych gier lub rytuałów byłoby dopuszczalne praktyki do Boga.

Programy społeczne – idea „biorąc od bogatych, by dać biednym” jest nie biblijna! To biblijne dbać o rodzinę i mieć szacunek dla ubogich. Ale to jest obowiązkiem indywidualnego chrześcijanina i Kościoła. To nie jest obowiązkiem rządu. Widać wyniku takiego zachowania. Ludzie opierają się na rząd, zamiast Boga. To jest straszne handlowej. Nasz Bóg jest właścicielem bydła na tysiąc wzgórz. Ziemia należy do Pana i nie stanowi pełnię. Jego zasoby są nieograniczone. Rząd ma tylko to, co może potrwać podatków. A oni tylko dać churlishly. Nie ma w żadnym hojność rządu – po prostu pragnienie większej mocy.

Ewangelia społeczna – jest fatalny trend w kościołach o uchylenie mocy Boga i zastąpić go ideologią katastrofalnej że Kościół jest tutaj, aby doprowadzić do zmian społecznych i reform.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *