egame.com.pl

Gru 16 2015

gry komputerowe kubusia puchatka

gry komputerowe kubusia puchatka

Jeśli to wątpliwe – Więc zakładam, że jest brudny!

Ja nazywam ‚praktykujących chrześcijan „rodzicami. Oznacza to, że w rzeczywistości starają się żyć zgodnie z zasadami postępowania ustanowionymi dla nas w Biblii. Oni faktycznie traktować innych tak, jak chcą być traktowani. Oni faktycznie kochać innych tak, jak Chrystus umiłował innych. Są bez podstępu – to znaczy – są one dokładnie ludzie wydają się być po raz pierwszy spotkać się z nimi. Są chrześcijanie, i można im zaufać całkowicie. Są one bardzo orzeźwiający ludzi w tym coraz bardziej ciemne i poniżej wszelkiej świecie. Są chrześcijanie, którzy mają rozeznania – i wielką zdolność rozróżniania akceptowalnego zachowania chrześcijańskiego – i zachowań, które wynikają ze złego źródła i nie jest nawet możliwe do przyjęcia Boga. Diabeł znajduje ich coraz trudniej oszukać!

Jak oni stają ludzie są dzisiaj? Były po prostu rodzi się w ten sposób? Oni pochodzą z rodzin bardzo szczery i bezpośredni. Zostali wychowani mieć bardzo silną wiarę w to mówienie prawdy i radzenie sobie z konsekwencjami. Konsekwencje mówi prawdę zawsze będzie mniejsza niż leżąc pierwsza – iw końcu mówi prawdę.

Ale kiedy został zapisany mama i tata zrozumiał, że istnieje co najmniej jeden http://www.serwis-pc.org.pl/gdynia.php nowy wymóg w ich życiu. Zostały one nadal wymagane, aby powiedzieć prawdę, traktować innych tak, jak chcieli być traktowani, kochać innych, i nie było jeszcze jedno wielkie znaczenie – były zobowiązane do „słowo analitycznej Bożą”. Poprzez ciągłe badania przykazań Bożych – byłyby one w stanie uniknąć wielu oszustw i pułapek świat wokół nich. I – byliby w stanie uczyć i prowadzić swoje dzieci poprzez zwodniczej świata, w którym żyjemy.

Efekt końcowy na pewno nie był doskonały – ale osobiście się bardzo wymagających osób. Razem podniesiona sześcioro dzieci kochać Boga i przestrzegaj przykazań.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *