egame.com.pl

Lis 13 2015

gry komputerowe lego ninjago

gry komputerowe lego ninjago

Pomysły dla chłopców Wydawany chłodnym Sleepover Party ” Hangout

W poprzednim artykule, określono kilka pomysłów na zabawy dziewczęcy sleepover partii, więc teraz to chłopcy włączyć, bo wiem, że chłopcy uwielbiają imprezę PJ, może nawet jak dziewczęta, po prostu nie cały blask, odprężyć i różu !

Jeśli jesteś na tyle odważny, aby zorganizować imprezę chłopcy Sleepover (a ja podziwiam), moja pierwsza rada będzie przechowywać numery dół do rozsądnego kwoty, bo jak wiemy, będą głośno, hałaśliwych i fizycznie aktywne. 3 do 4 jest chyba najbezpieczniejsze, nic więcej niż to i są potencjalnie wprowadzając strefę zagrożenia! W tym pamiętać, że to może być dobry pomysł, aby przedstawić kilka małych naziemne zasady dotyczące stref nie pójść w domu, jaki rodzaj gry jest dopuszczalne, a co nie jest, jak robi coś niebezpiecznego spowoduje wywołanie ich rodziców – że coś takiego. Oczywiście to zależy od chłopców i ich wieku, ale to nie szkodzi niech wie, istnieją pewne ograniczenia, gdy przychodzą na pobyt. Upewnij się, że wszystkie numery telefonów rodziców w sytuacjach awaryjnych.

gry komputerowe lego ninjago

Ale dość poważnych rzeczy! Wiemy, że chłopcy chcą się bawić i Pidżama party jest idealne dla grupy przyjaciół, bo oni mogli spędzać czas razem, zatrzymać się późno i jeść fast foodów – co nie kochać ?! Dodaj kilka gier wideo w mix (prawdopodobnie nieuniknione!) I ewentualnie film akcji, a będziesz miał bardzo szczęśliwe grono młodych kolesi.

Podczas wysyłania zaproszeń, byłby to dobry pomysł, aby zapytać, być powiadamiany o wszelkich ograniczeń dietetycznych i dać listę niczego Sleepover kumpli trzeba wnieść, takich jak poduszki i / lub śpiwory i dać czas na odbiór dla Następny dzień. Może mieć kilka nowych szczoteczek w trybie gotowości, lub części piżamy, na wszelki wypadek, gdyby ktoś zapomniał przynieść ich.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *