egame.com.pl

Wrz 7 2015

gry komputerowe nauka angielskiego

gry komputerowe nauka angielskiego

Dbanie o Aging Rodzice-znalezieniem Grupę Wsparcia

Jeśli troska o starzejących się rodziców, można dojść do punktu, w którym jesteś dość i trochę wypalony. Opieka wprowadza stres w wielu dziedzinach życia, ze względu na zakłócenia, presji finansowej gospodarstw domowych, a także istotnych zmian w rodzinie dynamicznego. Być może już próbował dotrzeć do rodziny i przyjaciół, ale nie wydaje się, aby zrozumieć, co się przeżywa.

To jest, gdy przychodzi grupa wsparcia. Wyobraź sobie, że w stanie rozmawiać z ludźmi, którzy są również rodziców opiekujących się starzeje, więc wiem jak to jest. Jeszcze lepiej, mogą dzielić się własnymi doświadczeniami z wami, a może zdobyć nową wiedzę.

gry komputerowe nauka angielskiego

W grupie wsparcia, będziesz mógł porozmawiać o swoich problemach, a także wysłuchać problemów innych. Nie tylko będzie można uzyskać pomoc od innych, ale będzie w stanie udzielić pomocy innym, co jest zawsze wspaniałe uczucie. Spotkania będą również dostarczać wam trochę uciec z domu, więc nie czuję się samodzielnie. Inną zaletą lokalnej grupy jest to, że członkowie są z tego samego obszaru co ty, więc może mają sugestie dotyczące konkretnych usług lokalnych i zasobów związanych z troski o rodziców starzenia. Ponadto, będziesz miał możliwość przedstawienia kilku nowych przyjaciół.

Jeśli mieszkasz na odludziu, lub po prostu nie może znaleźć czasu ani środków, aby uciec z domu i uczestniczyć w grupie wsparcia, zawsze jest Internet. grupy wsparcia online są dość łatwe do znalezienia, a są specyficzne podstawie konkretnych potrzeb, dzięki czemu można dotrzeć do innych, którzy są także opiekujących rodziców starzenia. Ponadto, można sterować, gdy dotarcie do grupy, więc te dni, gdzie trzeba pomóc najbardziej, grupa będzie. W ten sposób nie trzeba czekać aż do następnego spotkania wietrzyć swoje żale.

gry komputerowe nauka angielskiego

Polecam spróbować oba typy grup wsparcia, internetowych i lokalnych, aby rozpocząć. Zobacz, jakie są wady i zalety każdego z nich, a następnie zdecydować, który działa lepiej dla Twoich potrzeb. Lub, jeśli to możliwe, robić jedno i drugie! Nie ma czegoś takiego, jak zbyt dużo wsparcia.

Marion Somers, Ph.D. (Dr Marion) zna arenę opieki starszym i stanowi pomost dla luki pokoleniowej z rozwiązywania, wyników i szacunku. Wizja dr Marion zapewnia seniorom i ich opiekunom terminowe, istotne i cenne edukacji, zasobów, produktów i usług dla lepszego życia. Jej misji uniwersalne podejście do zaangażowania i wspierania potrzeb opieki starszych na całym świecie tworzy pozytywną różnicę w życiu i ich opiekunów starszych.

wsparcie eksportu na bliski wschód
– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *