egame.com.pl

Paź 16 2015

gry komputerowe nonsensopedia

gry komputerowe nonsensopedia Zespół miał jednak otrzyma niespodziewany prezent od Larry’ego Browna Knicks, którzy przeszli 23-59, zdobywając byków 2nd pick w nadchodzącym projekcie, w związku z postanowieniami umowy Curry.

2006-07

Rekord: 49-33

gry komputerowe nonsensopedia

Projekt: Tyrus Thomas (pick 4), Thabo Sefolosha (pick 13)

Kluczowe Autorzy: Luol Deng, Ben Gordon, Kirk Hinrich, Ben Wallace, Andrés Nocioni, Chris Duhon

zapraszamy na naszą stronę internetową
gry komputerowe nonsensopedia

Transakcje: nabył prawa do projektów nr 4 pick Tyrus Thomas i Wiktor Chriapa z Portland w zamian za projektami praw nr 2 pick LaMarcus Aldridge (Texas) i przyszłej drugiej rundy pick. Podpisano Ben Wallace do wolnego agenta transakcji. Nabyte PJ Brown i J. R. Smith z New Orleans / Oklahoma City Hornets w zamian za Tyson Chandler. Notowane J. R. Smith z Denver Nuggets w zamian za Howard Eisley i dwoma 2.007 sekundy rundy draftu z Nuggets.

Komentarz: Mimo że ten zespół w końcu obok pierwszej rundzie play-off i zdobył najwięcej gemów w erze post-dynastii, zawsze będę patrzeć na to jako rok straconych szans. Po pierwsze, postanowili wydać wszystkie ich pokoju czapce na wolnym Ben Wallace i rozpatrywane Tyson Chandler dziesięć centów za dolara w wyniku (nazwijmy handlu z Chandler, wraz z handlu curry z poprzedniego roku, przebudowa Numer wysiłku 4). Jest całkiem możliwe, że Chandler nie byłby spełniony swój potencjał w Chicago. Było to również możliwe jednak, że Wallace minął sile wieku, który okazał się być przypadek, a dokonał tego katastrofalny wymiany dla Bulls. Następnie, w trakcie projektu, wybrali LaMarcus Aldridge, ale potem wysłał go do Portland w zamian za Tyrus Thomas. Dwa lata później, Aldridge jest średnio 17.7ppg i 7.3rpg, a niespójne Thomas jest średnio 6.0ppg i 4.4rpg przez porównanie. W sezonie Bulls odnieśli sukces, ale z 2 nasiona w playoffach na linii w ostatnim dniu sezonu stracił Chicago do New Jersey i spadł do 5 w konferencji.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *