egame.com.pl

Sie 21 2015

gry komputerowe sklep internetowy

gry komputerowe sklep internetowy

Golf- Gentleman Tylko, Zakazane damskie

Choć golf jest rzeczywiście Scottish słowo pochodzi od holenderskiego słowa kulf, akronim od pana tylko, panie zabronione odnosi się do historii tego sportu. Golf jest grą, która była kiedyś grany przez szlachtę i wojskowych, wówczas kierownictwo i polityków. Teraz Golf jest bardzo popularny wśród wielu ludzi, w tym kobiet.

Golf jak wiemy pochodzi w Szkocji ciągu czternastu setek. Gra została prawdopodobnie na podstawie holenderskiego kija i gra w piłkę, która jest trochę jak hokej. Największą różnicą pomiędzy holenderskim gry i Scottish gry w golfa, że ??golf jest rozgrywany na polu zamiast lodu. Istnieje wiele dowodów na to, że kule szkockich stosowane w grach golfowych zostały uzyskane poprzez handel z Holendrami.

Jednym z bardziej interesujących faktów na temat golfa jest to, że gra została zakazana w połowie lat czternastu setek przez szkockiego króla i parlamentu. Wojskowi i urzędnicy spędzali więcej czasu grając w golfa, niż trening w łucznictwie. Aby zachęcić swoich ludzi, aby spędzić więcej czasu w treningu, golf i piłka nożna zostały zarówno za nielegalne sportu. Są to z pewnością będzie wiele firm i menedżerów, którzy chcą, że mogą zakazać golfa, aby utrzymać pracowników w biurze i poza polem golfowym.

Podobnie jak w innych sportach, tylko mężczyźni grali w golfa od tanie oc ac początku. Jednakże, golf zdawała się stać sportem dżentelmena, kiedy przeniósł się ze Szkocji do Anglii. Tam, szlachta i królowie często grał w golfa począwszy od około tysiąc sześćset. W trakcie gry, polityka, prawa i inne ważne sprawy będą omawiane.

To nadal jest prawdą dzisiaj. Firmy połączyły się, a nie w pokoju zarządu, ale na polu golfowym. Politycy są wykonane i złamane, fundusze kampanii są generowane, a oferty są wykonane. Dla większości polityków i menedżerów, kurs golfa stała się idealnym miejscem spotkań dla określenia terminowym upadku firm, ludzi i idei. Wiele ważnych wydarzeń wystąpiły lub zostały omówione na polach golfowych, w tym nowości irlandzkiego buntu w późnych szesnastu setki.

Chociaż więcej kobiet gra w golfa dzisiaj, pozostaje faktem, że ta gra jest przede wszystkim grą dżentelmenów. Popularność w golfa jako sportu w szkołach i na uczelniach wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat. Wynika to z faktu, że wiele sobie sprawę z konieczności uczenia się sportem dla ich przyszłej kariery. Lekarze, politycy, prawnicy, dyrektorzy i menedżerowie finansowe muszą wiedzieć, jak grać w golfa, aby spotkać się z niektórych klientów i wygrać.

– autor artykułu

Written by egame.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *